uurrooster

Titel Dag Groepscode van tot Trainer
P1 Peutergym (vanaf 20 maanden) - VOLZET Zon P1 09:00 10:00
P2 Peutergym (vanaf 20 maanden) - VOLZET Zon P2 10:00 11:00
K2 Kleutergym - 1ste / 2de kleuterklas (vanaf 3 jaar) - VOLZET Woe K2 15:30 16:30
K1 Kleutergym - 1ste kleuterklas (vanaf 3 jaar) - VOLZET Zon K1 11:00 12:00
K3 Kleutergym - 1ste / 2de kleuterklas (vanaf 3 jaar) - VOLZET Zon K3 12:00 13:00
K4 Kleutergym - 2de kleuterklas - VOLZET Woe K4 14:30 15:30
K5 Kleutergym - 2de/ 3de kleuterklas - VOLZET (alternatief: K7/8/9) Zon K5 11:00 12:00
K6 Kleutergym - 2de / 3de kleuterklas - VOLZET (alternatief: K7/8/9) Zon K6 12:00 13:00
K7 Kleutergym - 3de kleuterklas - VOLZET Woe K7 14:30 15:30
K8 Kleutergym plus - 3de kleuterklas Do K8 17:00 18:00
K9 Kleutergym 1ste / 2de kleuterklas - NIEUW Zon K9 13:00 14:00
G1 G-Gym groep 1 Zat G1 09:30 10:30
G2 G-Gym groep 2 Zat G2 09:30 11:00
G3 G-Gym groep 3 Zat G3 09:30 11:30
M1 Recreatief turnen 1ste en 2de leerjaar Ma M1 17:30 18:30
M2 Recreatief turnen 1ste en 2de leerjaar - VOLZET (alternatief: M1) Woe M2 15:30 16:30
M3 Recreatief turnen 3de en 4de leerjaar Ma M3 18:30 19:30
M4 Recreatief turnen 3de en 4de leerjaar Woe M4 16:30 17:30
M5 Recreatief turnen 5de en 6de leerjaar Woe M5 17:30 18:30
M6 Recreatief turnen 5de en 6de leerjaar Do M6 18:30 19:30
M7 Recreatief turnen 1ste tot en met 4de middelbaar Do M7 19:30 21:00
D1 Clipdance 1ste en 2de leerjaar -BIJNA VOLZET Di D1 17:30 18:30
D2 Clipdance 3de en 4de leerjaar Ma D2 17:30 18:30
D3 Clipdance 5de en 6de leerjaar Ma D3 18:30 19:30
D4 Clipdance 1ste tot en met 4de middelbaar - VOLZET Ma D4 19:30 20:30
D5 Clipdance vanaf 5de middelbaar Ma D5 20:30 21:30
F1 Freerunning/Parkour 3de en 4de leerjaar - VOLZET Zat F1 13:30 15:00
F8 Freerunning/Parkour 3de en 4de leerjaar - VOLZET Zon F8 14:30 16:00
F2 Freerunning/Parkour 5de en 6de leerjaar - VOLZET (alternatief: F9) Zat F2 13:30 15:00
F9 Freerunning/Parkour 5de en 6de leerjaar - NIEUW Zon F9 14:30 16:00
F3 Freerunning/Parkour 1ste en 2de middelbaar - VOLZET Zat F3 15:00 16:30
F4 Freerunning/Parkour 3de en 4de middelbaar Zat F4 15:00 16:30
F5 Freerunning/Parkour vanaf 5de middelbaar Woe F5 20:00 22:00
F6 Freerunning/Parkour vanaf 5de middelbaar Zat F6 16:30 18:00
F7 Freerunning/Parkour - Expertgroep Zat F7 18:00 19:30
V1 Recreatief turnen vanaf 5de middelbaar Di V1 20:30 22:00
V2 BBB Di V2 20:00 21:00
V3 Dance Mix Workout (vanaf 18 jaar) - VOLZET Woe V3 20:00 21:00
V5 Heren Conditie en Volleybal Do V5 20:30 22:30
V4 Total Body Conditioning Do V4 20:00 21:00
S1 Ochtendgym (volwassenen) Di S1 09:30 10:30
S2 Ochtendgym (55+) - BIJNA VOLZET (alternatief: S3) Di S2 10:30 11:30
S3 Ochtendgym (55+) Do S3 10:00 11:00
A1 Acrogym beginners Di A1 17:30 19:00
A2 Acrogym beginners Zat A2 09:30 11:00
A3 Acrogym gevorderden Di A3 17:30 19:30
A4 Acrogym gevorderden Do A4 17:30 19:30
A5 Acrogym wedstrijd Woe A5 17:00 19:30
A6 Acrogym wedstrijd Vrij A6 17:30 20:00
A7 Acrogym wedstrijd Zat A7 11:00 13:00
TU1 Tumbling beginners en I9/I10 Di TU1 17:30 19:00
TU2 Tumbling beginners en I9 Vrij TU2 18:00 19:30
TU3 Tumbling beginners Zat TU3 09:00 10:30
TU4 Tumbling I9/I10 Zat TU4 09:00 11:30
TU5 Tumbling I9/I10 Zon TU5 18:00 19:30
TU6 Tumbling wedstrijd AB Di TU6 19:00 20:30
TU7 Tumbling wedstrijd I10 en AB Vrij TU7 19:30 21:00
TU8 Tumbling wedstrijd AB Zat TU8 09:30 11:30
TU9 Tumbling wedstrijd AB Zon TU9 18:00 19:30
TR1 Trampoline beginners Woe TR1 16:30 18:30
TR2 Trampoline beginners Vrij TR2 17:30 19:00
TR3 Trampoline wedstrijd DMT I Woe TR3 18:00 19:30
TR4 Trampoline wedstrijd DMT I Vrij TR4 18:30 20:00
TR5 Trampoline wedstrijd DMT I Zat TR5 11:30 13:00
TR6 Trampoline wedstrijd DMT AB Woe TR6 18:00 20:00
TR7 Trampoline wedstrijd DMT AB Do TR7 18:00 20:00
TR8 Trampoline wedstrijd DMT AB Zat TR8 11:30 13:30
TR9 Trampoline wedstrijd Maxi BC Ma TR9 19:00 21:00
TR10 Trampoline wedstrijd Maxi BC Woe TR10 19:30 21:00
P3 Peutergym 3 jaar groep 1 Zon P3 09:00 09:50
P4 Peutergym 3 jaar groep 2 Zon P4 10:00 10:50